REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Zakażony lekarz na SOR

Opublikowano 17 kwietnia 2020, autor: Michalina Kozarowicz

Lekarz z żarskiego SOR-u jest zakażony koronawirusem.

Pochodzi z Bolesławca i tam na co dzień pracuje. W Żarach dyżurował 9 i 14 kwietnia. Dzisiaj (17.04) SOR na kilka godzin przerwał pracę, by można było wykonać dezynfekcję. Pracownicy, którzy mieli kontakt z zakażonym lekarzem, zostali odsunięci od pracy i poddani kwarantannie. Czekają na wyniki testów, wymazy już pobrano. Tworzona jest również lista pacjentów, z którym miał kontakt zakażony lekarz. Stan lekarza określa się jako dobry, przebywa na domowej kwarantannie. Jak udało nam się ustalić, zaraził się od pacjenta oddziału chirurgicznego szpitala w Bolesławcu.

komentarze »
 1. matrek 17 kwietnia 2020 18:47 - Odpowiedź

  W Polsce co miesiąc umiera 36 tyś ludzi, TRZYDZIEŚCI SZEŚĆ TYSIĘCY CO MIESIĄC, ludzie opamiętajcie się z tą zbiorową histerią myślcie to nie boli, rząd pozamykał nas w domowym więzieniu,rządzi bez trybu, gospodarka poleciała na pysk, firmy od testerów fartuszków i masek zarabiają krocie a frajerstwo trzęsie się w domach.

 2. Ania 18 kwietnia 2020 13:53 - Odpowiedź

  Jestem wnuczką osoby, ktora miała kontakt z tym lekarzem 9go kwietnia….wczoraj babcia zostala wypisana ze szpitala….8 dni po…o godz. 13 przywiezli ją do domu.Skoro wynik Pana lekarza byl wiadomy o 8:30 to pytam sie jakim prawem ktos wypisuje potencjalnych zarażonych badz nosicieli do domu ??? Dlaczego nie został pobrany wymaz wszystkim , którzy mieli stycznosc z nosicielem na miejscu w szpitalu….wczoraj miała przyjechac karetka z Gorzowa i mieli pobrac wymaz od babci do testu….. oczywiscie nikt sie nie zjawił….czy nie mozna było zrobić tego wszystkiego wczesniej ??? Szpital wysłał do domów osoby, które mogą zarażać dalej….mając wynik pozytywny o godz 8:30 ŻENADA !!!!!!! Brawoooo takim sposobem to szybko pandemii sie nie pozbędziemy:/

 3. Hm 22 kwietnia 2020 13:58 - Odpowiedź

  To piszesz ze co miesiac wymiera w Polsce miasto podobne do Zar ciekawe moze poswiec swoj czas na douczenie sie

 4. matrek 23 kwietnia 2020 13:04 - Odpowiedź

  Panie Hm wystarczy sprawdzić statystyki zanim napisze się głupotę i to statystyki oficjalne nie domysły ponad 400 000 tyś rocznie umiera ludzi w Polsce. W tamtym poście pisałem o tym żeby tacy jak ty zaczęli myśleć to naprawdę nie boli. Dla większego obrazu sytuacji dziennie umiera w naszym kraju ok 1100 osób, w tym z powodu palenia papierosów ok 180 i to wszystko dziennie,nie na miesiąc a papierosy są dostępne wszędzie i rząd na nich zarabia i nikt nie zamyka z tego powodu zakładów.
  MYŚLENIE NIE BOLI

Napisz komentarz »