REKLAMA

Aktualności, Polityka, Samorząd

Kto będzie burmistrzem Żar?

Opublikowano 20 maja 2010, autor: nk

Były żołnierz, nauczyciel, przedsiębiorca czy może zawodowy polityk. Kobieta czy mężczyzna. Kto zostanie burmistrzem? Do wyborów pozostało jeszcze pół roku, ale dyskusje na temat, kto będzie rządził w Żarach, nabierają rumieńców.

Aż dwóch przedstawicieli kadry LO im. B. Prusa deklaruje start w tegorocznych wyborach na burmistrza z ramienia Platformy Obywatelskiej. Dyrektor Jarosław Kropski oraz Małgorzata Issel, nauczycielka języka polskiego. Podobno jest już nawet ustalone, że jeżeli J. Kropski zostanie burmistrzem, to jego miejsce na fotelu dyrektora szkoły zajmie M. Issel (z pewnością nie będzie to na rękę mającej aspiracje dyrektorskie Elżbiecie Malendowicz, nauczycielce biologii, również należącej do PO). Nie wiadomo, czy kandydatem Platformy na burmistrza będzie Paweł Skrzypczyński, radny powiatowy, który jeszcze czeka z oficjalnym ogłoszeniem swojej kandydatury. Radny powiatowy jest tak przekonany co do swoich szans w wyborach, że nawet w przypadku braku poparcia ze strony partii nie wyklucza założenia własnego komitetu wyborczego.

Żeby przeczytać więcej, kup „Gazetę Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 660

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »