REKLAMA

Ludzie, wydarzenia, Plebiscyty, Sport

O Gali na Gali

Opublikowano 13 stycznia 2011, autor: Norbert Królik

Patryk Faliński, wiceburmistrz Żar

Wrażenia bardzo pozytywne. Gala ma swoją renomę. „Gazeta Regionalna” jest oryginalna, zmienia wystrój, formę, natomiast marka jest już uznana. Sportowcy czują się wyróżnieni i tak naprawdę to o nich chodzi, a nie o nas, polityków, urzędników, burmistrzów czy wójtów. My jesteśmy tylko otoczką, która dodaje splendoru całemu wydarzeniu. Jestem bardzo zaskoczony wynikami. Zawsze byłem kibicem sportowym, przede wszystkim piłkarskim, dlatego moje braki w wiedzy na temat innych dyscyplin są w jakiś sposób uzasadnione. Bardzo się cieszę, że nastolatkowie, czy wręcz dzieci, nikomu nie ujmując, osiągają takie sukcesy i są popularni.

 

Roman Pogorzelec, radny, były burmistrz Żar

Szczerze mówiąc, zastanawiałem się, czy przyjść czy nie, ale byłem od samego początku, od narodzin tej gali, od pierwszej imprezy, która odbyła się w Hayduku, i uznałem za stosowne, żebym się znalazł i na tym 10-leciu. To impreza co rok na wyższym poziomie. Dobrze by było, gdyby jednak wróciła w przyszłości do Żar.

 

Krzysztof Jarosz, prezes ZGM-u

Gala jest bardzo udana, świetna organizacja, ale najbardziej w pamięci utkwiła mi gala  sprzed 6 lat, bo wtedy uczestniczyłem w niej pierwszy raz.

 

Olaf Napiórkowski, sekretarz powiatu żarskiego

Gala bardzo mi się podoba. Cieszą mnie szczególnie sukcesy naszych młodych sportowców, którzy okazali się jednymi z najpopularniejszych w regionie.

 

Małgorzata Sendecka, burmistrz Małomic

W Gali Sportu uczestniczyłam po raz pierwszy. Pomysłowy wstęp i prezentacja laureatów, przesympatyczna atmosfera i znakomita okazja do rozmów z burmistrzami i wójtami innych gmin. Już dziś zastanawiam się, jak zmobilizować społeczność z mojej gminy, aby zaangażowała się w plebiscyt tak, aby w pierwszej 10. znalazł się choć jeden sportowiec z Małomic.

 

Zdzisław Płaziak, burmistrz Gozdnicy

Z zawodu jestem muzykiem i na nie jednej imprezie byłem. Szczerze powiem, że zrobiliście tą Galę bardzo profesjonalnie i chyba nie ma osoby, której nie mogło się podobać. Super inicjatywa, trzymać tak dalej!

Napisz komentarz »