REKLAMA

Zdrowie

Przeziębienia i katar

Opublikowano 04 listopada 2013, autor: Justyna Bareła

W żagańskich przychodniach tłoków nie ma. Katar, kaszel i typowe przeziębienie – z tym najczęściej zmagają się pacjenci.

-Najczęściej zgłaszają się pacjenci z zachorowaniami typowymi dla obecnej pogody, głównie z przeziębieniem. Grypa jeszcze do nas nie dotarła, więc nie ma mowy o żadnej epidemii – usłyszeliśmy w „Medicusie”. Prowadząca prywatną praktykę lekarską Jolanta Raszewska – Marczak potwierdza, że w tej chwili atakują nas wirusy para grypy.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 91

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

Napisz komentarz »