REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Prezes straszy sądem

Opublikowano 06 maja 2022, autor: bj

Przedsądowe pisma z żądaniem przeprosin i wpłaty po 5 tys. zł na cele społeczne otrzymali z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Marszowie Wiesław Bogacz i Janusz Bronowicz ze Stowarzyszenia „Czyste powietrze”.

W pismach znalazły się cytaty z wypowiedzi Wiesława Bogacza i Janusza Bronowicza, które pojawiły się m.in. na antenie Telewizji „Regionalnej”, gazety „Regionalnej” oraz na sesji Rady Gminy w Żarach. I wyliczone żądania. W tym „zaprzestania działań godzących w dobra osobiste spółki – w tym jej dobre imię i renomę, polegających na wielokrotnym formułowaniu i publicznym rozpowszechnianiu wypowiedzi odnoszących się do rzekomo: nieprawidłowego funkcjonowania spółki, negatywnego oddziaływania prowadzonej przez spółkę działalności na okolicznych mieszkańców, emitowania odorów, dopuszczania się kłamstw (…)”. Są żądania publikacji przeprosin i 5 tys. zł na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Żarach.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 673

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »