REKLAMA

Samorząd

Nabierają rumieńców

Opublikowano 06 maja 2022, autor: bj

O Kalim, który kradnie krowę, skansenie w gminie i o tym, kto czego nie rozróżnia, rozmawiali radni na sesji w Brodach. W tle budowa 20 wiatraków w lesie.

O przystąpieniu do zmiany studium i kierunków zagospodarowania gminy Brody dyskutowali radni podczas sesji 28.04. Z pewnym zaskoczeniem, bo wcześniej w planie tego nie było. Debatowanie o tej sprawie rzutem na taśmę, na początku obrad, zaproponował Ryszard Kowalczuk, wójt.

– Czym jest spowodowane to tempo, bo na komisjach o tym nie rozmawialiśmy? – chciał wiedzieć Lech Kossak, przewodniczący Rady Gminy.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 759

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »