Dobrzy w ping-ponga

Opublikowano 29 kwietnia 2022, autor: bj

Zawodnicy UKTS Olimpia Lubsko rywalizowali w XXIV Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego Żaków i Skrzatów w Tenisie Stołowym w Sulechowie (24.04.)

Lena Puzio została złotą medalistką w grze deblowej wraz z Olą Mierzwiak z Fiberu Nowogród Bobrzański. Lena zdobyła też srebrny medal w grze indywidualnej, a dodatkowo zakwalifikowała się do mistrzostw Polski 2022 w Olkuszu, zajmując pierwsze miejsce w wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym w kategorii żaków.

Pozostali zawodnicy Olimpii Lubsko też wywalczyli mocne lokaty. W kategorii skrzatów  miejsca 7-8 zajęły Oliwia Makarewicz i Ania Yakovlenko, a miejsca 9-17 – Martyna Kuraś, Julia Łokaj Oliwia Łaska, Nikola Szczepańska, Michał Góralczyk i Wiktoria Słodka.

Wśród żaków 7 był Jan Czerniak, 13 – Paweł Góralczyk, a 17 – Oliwia Słodka.