REKLAMA

Sport

Wojna burmistrza z klubem

Opublikowano 22 kwietnia 2022, autor: bj

Kado Górzyn gra w lidze okręgowej, a burmistrz twierdzi, że zespół nie może udźwignąć wymagań z tym związanych. Z kolei w klubie żalą się, że gmina nie pomaga i przyczynia się do problemów finansowych. I że Janusz Dudojć forsuje tylko swoją ukochaną drużynę – Budowlanych.

Tłem konfliktu jest przekazanie gminie Lubsko przez Kado boiska wraz z infrastrukturą w Górzynie. Obie strony mówią, że są do tego gotowe. Tyle tylko, że burmistrz Lubska oczekuje, że klub zrzeknie się wszelkich roszczeń, a w Kado boją się, że boisko zostanie zamienione w zupełnie co innego. Coś, z czego nie będą mogli korzystać.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1058

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »