REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Będę żył! Aż do śmierci

Opublikowano 16 kwietnia 2022, autor: nk

– Szok. Za chwileczkę mogę umrzeć! Na taką wiadomość nikt nie jest przygotowany. Pierwsza reakcja to szok. Panika. Widzę, że niepotrzebna – mówi Sebastian Kulesza, wiceburmistrz Żagania, który walczył o życie i zdrowie ze złośliwym nowotworem. 46-latek opowiada o zmaganiach z chorobą w obliczu wiary i tajemnicy Wielkiej Nocy.

Pomaga pan w przygotowaniach do świąt?

Sebastian Kulesza: Zawsze byłem przyzwyczajony, że to jest też męski obowiązek. Nie odżegnuję się od niczego. Teraz ze względu na sytuację, którą mam, siłą rzeczy przejąłem kuchnię.

Ma pan ulubione potrawy, które przygotowuje?

Są to rzeczy orientalne. Dużo imbiru, ostrych przypraw i kardamonu, które osobiście lubię i chyba lubią też moi domownicy. Najczęściej staram się bazować na prostych, aczkolwiek zdrowych potrawach. Moja żona często prosi, żeby to były potrawy bezmięsne.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1196

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »