REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wasza ziemia jest bezpieczna

Opublikowano 25 marca 2022, autor: Michalina Kozarowicz

– mówi o Żarach i Żaganiu Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz.

„Regionalna”: Od jak dawna wojna pojawiała się w pańskich wizjach?

Krzysztof Jackowski, jasnowidz: Od bardzo dawna. Miałem wizję, że przed wielką wojną ludzie będą mieć problemy z oddychaniem, że będą się bać oddychać. Dopiero po wybuchu pandemii zrozumiałem, że właśnie epidemia to dla ludzi strach przed tym, co jest w powietrzu. No i walczyliśmy z epidemią ostatnie 2 lata. Ledwie minister Niedzielski powiedział, że jest koniec pandemii, to 2 dni później wybuchła wojna. To nie jest zbieg okoliczności!

Czy Żary i Żagań pojawiają się w pana wizjach?

W moich wizjach rejon zachodniej Polski, województwo lubuskie, a zwłaszcza ta dolna część, jawią się na razie jako najbezpieczniejsze w Polsce. Wasza ziemia jest bezpieczna. Wojna, która toczy się na Ukrainie, to na razie wojna lokalna. Jednak Putin nie powiedział ostatniego słowa, obecna wojna rosyjsko-ukraińska potrwa przynajmniej do 2023 r. I zacznie się kolejny konflikt. Mam wizje, w której dużo Polaków się przemieszcza, ucieka. To wizja, której bardzo się boję.

Z czym to może być związane?

Putin często mówi o użyciu bomby atomowej. Taki polityk, jeżeli o czymś mówi, to znaczy, że o tym myśli. Jednak nie jestem do końca przekonany, czy w mojej wizji o przemieszczaniu się Polaków nie chodzi o wybuch elektrowni atomowej, który może się równać z wybuchem bomby. Na pewno czeka nas ogromny kryzys, który spowoduje wojna.

Mówi pan, że to jeszcze nie wojna światowa, ale widzi pan ją w swoich wizjach?

Wkrótce wybuchnie kolejna wojna. W Azji albo na Bliskim Wschodzie. To właśnie wtedy zacznie się prawdziwy wielki światowy kryzys. Ale zanim to nastąpi, czeka nas bardzo niespokojny czas. Rosja chce zadusić Europę. Zagrożenie będzie cały czas narastać. Czeka nas wzrost inflacji, niedobory surowców i zastój w przemyśle. Walka toczy się teraz nie tylko o Ukrainę, ale o całą Europę.

Napisz komentarz »