REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Ruszył proces lekarek

Opublikowano 25 marca 2022, autor: bj

Nie przyznają się do winy, nie przepraszają, nie próbują pomóc młodej kobiecie, która straciła zdrowie wskutek błędu lekarskiego, o który oskarżają je prokuratorzy.

Od odczytania aktu oskarżenia przeciwko dwóm lekarkom, Bogumile R. i Zdzisławie D., rozpoczął się proces (21.03.) w sprawie narażenia pacjentki na utratę zdrowia. Toczy się w Sądzie Rejonowym w Żaganiu. Chodzi o błąd lekarski wobec Joanny Kotwickiej (38 l.) z Raszyna (gmina Lubsko). Jedna z lekarek jest jej lekarzem rodzinnym, druga pracowała na oddziale ginekologii w szpitalu, w którym J. Kotwicka rodziła.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 930

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »