REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Znęcała się nad rodziną

Opublikowano 11 marca 2022, autor: bj

Za kratki trafiła 53-latka, mieszkanka powiatu żarskiego, która znęcała się nad własnym mężem i dzieckiem.

Kobieta dopuszczała się rękoczynów wobec własnego męża, natomiast dziecko obrzucała wulgaryzmami. W końcu wyrodną matką i żoną zajął się sąd.

– Sławomira R. (53 l.) została skazana przed około 6 miesiącami na rok pozbawienia wolności, ale kara została warunkowo zawieszona – informuje Dariusz Szczygieł, wiceprezes Sądu Rejonowego w Żarach.

Zawieszenie wyroku było dla niej szansą nie tylko na poprawę, ale również na wyprowadzenie się z domu. Ani jej to było w głowie. Dalej znęcała się nad rodziną. Dlatego w środę, 9.03., sąd zdecydował o odwieszeniu jej kary. Kobieta na rozprawę została doprowadzona przez policjantów, bo wcześniej, mimo wezwań, w sądzie się nie zjawiała.

Biła i oskarżała

Zanim do tego doszło, 7.03., do mieszkania R. została wezwana policja. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, kobieta miała ranę brzucha. Miał opoinformować, że zrobił to mąż, używając noża. W efekcie, w pierwszej chwili policjanci zatrzymali mężczyznę. Dopiero potem, jego żona przyznała się, że zrobiła to sobie sama.

Po zakończeniu posiedzenia w sądzie kobietę, z kajdankami na rękach, do radiowozu odprowadzili policjanci. Pojechała wprost do więzienia.

Napisz komentarz »