Dino w Tomaszowie
Opublikowano 18 lutego 2022, autor: Piotr Piotrowski
Trzynasty market sieci Dino w powiecie żagańskim powstaje w podżagańskim Tomaszowie. Otwarcie planowane jest latem tego roku.

Obecnie powstają fundamenty sklepu, który stanie przy przebudowanej drodze z Bożnowa do Tomaszowa, tuż przed wjazdem do wsi. Budowa sklepu wraz z parkingiem potrwa do 30 czerwca Sklep ma mieć łącznie ok. 650 mkw. z 400-metrową halą sprzedaży. Do tego parking na kilkanaście aut.
Ale to nie koniec. W tym roku sieć planuje wybudować kolejne markety w powiecie żagańskim. Trzecie Dino powstanie w Szprotawie, na działce na Osiedlu Piastowskim przy skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i 3 Maja. Ponadto, szprotawski magistrat wydał dwie decyzje o warunkach zabudowy pod budowę sklepów w miejscowości Długie i Dziećmiarowice.