REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Płyta odcięła mu nogi

Opublikowano 04 lutego 2022, autor: bj

Do potwornego wypadku doszło na placu budowy wiertni firmy Amarante, która szuka złóż miedzi w Grabiku. Betonowa płyta do budowy drogi dojazdowej i placu przygniotła jednego z pracowników.

– To był wypadek w pracy, wydarzył się w sobotę, 29.01. Doszło do niego na drodze między Grabikiem a Górką. Betonowa płyta spadła na nogi pracownika. Mężczyzna w wieku 55 lat ze zmiażdżeniem obu nóg, na wysokości podudzi, praktycznie z amputacją obu kończyn, został przewieziony do SOR-u szpitala w Zielonej Górze – informuje Ryszard Smyk, szef pogotowia ratunkowego.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 500

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »