REKLAMA

Aktualności, Kultura, Oświata

Mistrz świata z Żar!

Opublikowano 04 lutego 2022, autor: Michalina Kozarowicz

Patryk „starxo” Kopczyński z Żar jest mistrzem świata w grze komputerowej Valorant. Tytuł wywalczył razem z drużyną. Żaranin jest tak dobry, w tym, co robi, że jest zawodowym graczem.

Patryk Kopczyński z Żar w sierpniu skończy 21 lat, a już został mistrzem świata! Na pierwsze zawody pojechał jako uczeń technikum, do Katowic w 2018 roku, potem były kolejne zawody. VALORANT Champions 2021 to pierwsze mistrzostwa świata w grze od Riot Games, gra weszła na rynek dwa lata temu.

Postanowił zostać mistrzem

Patryk „starxo” Kopczyński w grach zakochał się jako dziecko. Decyzję o tym, że chce to robić profesjonalnie, podjął jeszcze jako dziecko i konsekwentnie dążył do zrealizowania swojego celu.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 880

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »