REKLAMA

Gospodarka

Sprzedają działki i lokale

Opublikowano 21 stycznia 2022, autor: nk

Pod młotek idą biura, sklep, a także działki – jedna w żarskiej strefie przemysłowej, a druga na osiedlu domów przy ul. Izerskiej

Żarscy urzędnicy wyznaczyli do sprzedaży dwie działki. Mniejsza znajduje się przy ul. Izerskiej i ma 10 arów. Jest niezabudowana, a w planie zagospodarowania przestrzennego jest przeznaczona pod budowę pawilonu handlowego lub usługowego albo pod nieuciążliwe rzemiosło. Cena wywoławcza działki to 174 tys. zł netto.

Większa działka wyznaczona do sprzedaży znajduje się przy ul. Rzemieślniczej w strefie przemysłowej i ma 16,5 ara. Jej przeznaczenie to mieszkalnictwo jednorodzinne, wolnostojące, z dopuszczeniem usług rzemiosła. Cena wywoławcza działki to 202 tys. zł netto.

Biuro i sklep

Na sprzedaż wystawiony jest również lokal z dwiema salami sprzedaży, położony na parterze budynku przy ul. Podchorążych 8 w Żarach, o powierzchni 55 mkw. Cena lokalu to 220 tys. zł. Oprócz sal sprzedaży, w lokalu jest również pomieszczenie socjalne. Stan wykończenia nieruchomości określono jako podstawowy.

Na sprzedaż jest także nieruchomość przy ul. Podchorążych 31. Lokal jest położony na parterze budynku i składa się z czterech pomieszczeń biurowych, pomieszczenia socjalnego i  WC o łącznej powierzchni 81 mkw. Do nieruchomości przynależy również kotłownia w piwnicy. Cena lokalu to 270 tys. zł.

Przetargi odbędą się w środę (23.02) w żarskim Urzędzie Miasta. Wadium należy wpłacić do piątku (18.02)

Napisz komentarz »