REKLAMA

Wasze sprawy

Radek walczy o życie. Możesz mu pomóc

Opublikowano 21 stycznia 2022, autor: Piotr Piotrowski

Mercedes, którym jechał Radek (31 l.), po uderzeniu w drzewo na drodze Borowe – Iłowa rozpadł się na pół. Młody mężczyzna od tygodnia jest w śpiączce. Przyjaciółka zorganizowała zbiórkę na jego leczenie i rehabilitację.

O makabrycznym wypadku pisaliśmy tydzień temu. W czwartkowe popołudnie (13.01.), Radek jechał ze swojej rodzinnej Gozdnicy w kierunku Żagania. Na odcinku drogi między Borowym a Iłową, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał z drogi na pobocze, z ogromnym impetem uderzając w drzewo. Jego mercedes rozpadł się na pół. Część auta wyrzuciło na odległość 70 metrów. Radek wypadł z samochodu na odległość 30 metrów. Doznał wielonarządowych obrażeń ciała. Obecnie walczy o życie na Oddziale Intensywnej Terapii zielonogórskiego szpitala.

– Czekamy na dobre wieści ze szpitala. Wierzymy z rodziną, że Radek wyjdzie z tego – mówi Mariusz Przejczowski, brat 31-latka.

Póki co, Angelika, koleżanka Radka, z którą znają się od podwórka i jeszcze z czasów szkoły, zorganizowała w internecie zbiórkę na stronie www.pomagam.pl (pt. „Dla kolegi z podwórka. RADEK”), na pokrycie kosztów leczenia, rehabilitacji i czasu rekonwalescencji. 

– Pięknie dziękujemy Angelice i wszystkim za każdy grosz i wsparcie – mówi M Przejczowski.

Napisz komentarz »