REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

W zasadzie to już mnie nie ma

Opublikowano 17 grudnia 2021, autor: bj

Mówi żarski przedsiębiorca, Tomasz Tatarek. Konserwator zabytków wstrzymuje jego budowę i domaga się, by betonowa strzelnica stała się zabytkiem. Właściciel terenu, gdzie ona stoi, jest na skraju bankructwa.

– Z przerwą spowodowaną przez pandemię i ograniczeniami w udzielaniu kredytów przez banki dla moich klientów, szczególnie pracujących za granicą, dałbym sobie jakoś radę. Pomimo tego, że były przestoje w związku z opóźnieniami dostaw. Ale działania wojewódzkiego konserwatora zabytków w zasadzie położyły mnie na łopatki. W tej chwili to ja już majątek wyprzedaję. A pomimo tego, na pewno zostanę z kredytami. Po 30 latach prowadzenia firmy – nie ukrywa emocji  Tomasz Tatarek, żarski przedsiębiorca, który wybudował osiedle energooszczędnych budynków przy ul. Piastowskiej w Żarach.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 461

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
komentarze »
  1. Edyta 23 grudnia 2021 22:08 - Odpowiedź

    Panie – liczyć ,liczyć a nic nie ucieknie – a tak przeinwestowałeś i po co ten lament!

  2. Maria 27 grudnia 2021 08:46 - Odpowiedź

    Inwestowania i zarządzania trzeba się nauczyć albo zapłacić godziwie komuś kto się na tym zna i podejmie się współpracy.
    Konserwator Zabytków pozwolił na zniszczenie zabytkowej Stacji Uzdatniania Wody przy Piastowskiej, a nie pozwala zniszyczyć bunkra. Chyba jest jakiś problem z Piastowską i niszczeniem zabytków w mieście pod nadzorem Konserwatora.

Napisz komentarz »