REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Policjant dostanie pałę

Opublikowano 17 grudnia 2021, autor: bj

Niewypłacona kasa, wylane żale i złotówka ciśnięta w twarz naczelnika. W tle zapowiadane pozwy do sądu. O nagrody roczne, których nie dostali, będą walczyć policjanci z Żar i Żagania.

Na razie policjanci składają do przełożonych tak zwane raporty, czyli pisma, które w takich sytuacjach obowiązują w służbach mundurowych. Z wnioskiem o wyjaśnienia, dlaczego nie otrzymali pieniędzy. Choć nagrody miały być bogate, jak nigdy dotąd – średnio po ponad 4 tys. zł na głowę.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 823

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »