REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Sprawa komendanta wraca do sądu

Opublikowano 10 grudnia 2021, autor: bj

Komendant żarskiej straży pożarnej mówi, że robi swoją robotę, gdy część jego podwładnych twierdzi, że ich oszukał. Bo miał odejść, a tego nie zrobił. Sam komendant mówi, że robi, co do niego należy. A oceniać może go tylko przełożony z województwa.

Wraca sprawa strażaka, który w lipcu spotkał się w sądzie pracy z Mariuszem Morawskim, komendantem Powiatowej Straży Pożarnej w Żarach.

– Złożyłem pozew ponownie, bo komendant nie wywiązał się z tego, do czego się zobowiązał. Powiedział, że odejdzie z końcem września, a tego nie zrobił. Nie wracałbym do tej sprawy, gdyby stery w komendzie przejął ktoś inny, bo tak naprawdę sprawy by nie było. O pieniądze mi nie chodzi, tylko o zasady – mówi dowódca zmiany w PSP w Żarach.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 514

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »