REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nie zdobył księcia, ale wygrał siebie

Opublikowano 05 listopada 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Mateusz Kozioł (23 l.) z Gozdnicy w luksusowej hiszpańskiej willi walczył o serce Jacka Jelonka w pierwszym polskim programie randkowym dla gejów. I choć miłości nie zdobył, program sprawił, że żyje teraz w zgodzie ze sobą.

„Prince charming”, emitowany przez platformę Player i telewizję TTV,  to pierwszy polski program randkowy, którego bohaterami są wyłącznie panowie. Pochodzący z Gozdnicy Mateusz razem z 12 innymi przystojniakami walczył o serce modela, Jacka Jelonka (35 l.). Choć Mateuszowi nie udało się zdobyć Jacka, udziału w programie nie żałuje.

– To była niesamowita przygoda – mówi Mateusz w rozmowie z „Regionalną” i opowiada, jak mu się żyło w luksusowej hiszpańskiej willi.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 629

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »