REKLAMA

Sport

Dali czadu w Szczecinie

Opublikowano 02 listopada 2021, autor: mk

Zawodnicy UKS „Korio” z Żar pokazali, że potrafią nieźle przyłożyć. A to wszystko podczas ogólnopolskich zawodów w Szczecinie.

Na ogólnopolskie zawody w Szczecinie Polish Fighter Champion (23.10) zgłosiło się 330 zawodników z 43 klubów z całej Polski, w tym zawodnicy żarskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Korio”.

– Z naszego klubu wystartowało ośmioro zawodników, turniej odbył się pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu – mówi Dariusz Dychała, trener UKS „Korio” z Żar. – W zawodach brali udział zawodnicy z kickboxingu, muay thai, taekwondo i karate, walki odbywały się na zasadach kickboxingu. Nasi zawodnicy zdobyli 2 złote, 1 srebrny i 3 brązowe medale.

Patrycja Płonka pewnie wygrała swoje walki i zdobyła złoto. Martyna Czuchraj skończyła swoją walkę przed czasem i zdobyła drugie złoto. Patryk Słota miał dwie dobre walki w debiucie i zdobył srebro. Filip Niebylski po trzech ciężkich walkach w debiucie zdobył brąz., Konrad Lipiński po dobrych walkach także zdobył brąz. Kamil Dychała pewnie pokonał aktualnego wicemistrza Polski K-1 3:0 i zdobył brąz. Daniel Markiewicz i Emila Suchecka w debiucie dali dobre walki, ale przegrali na punkty.

Napisz komentarz »