REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Dostali prawie wszyscy

Opublikowano 02 listopada 2021, autor: jb nk

Ponad 130 mln zł dostały samorządy z powiatu żarskiego i żagańskiego na inwestycje z funduszu Polski Ład. Jak wykorzystają przyznane pieniądze?

Kasa najszerszym strumieniem popłynie do Starostwa Powiatowego w Żarach, które chce rozbudować Szpital na Wyspie. Ma powstać nowe skrzydło szpitala, w którym znajdzie się oddział geriatrii, chorób wewnętrznych, rehabilitacji oraz centralna izba przyjęć. Przyznane środki na realizację I etapu inwestycji to blisko 15 mln zł.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1559

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »