REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Marzyła o ślubie, będzie pogrzeb

Opublikowano 22 października 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Dasza (?19 l.) marzyła o ślubie z ukochanym Stanisławem Yanowskim (31 l.), z którym na początku lata przyjechała w okolice Żar. Marzenie o szczęśliwej przyszłości pokrzyżowała śmierć.

Do tragedii, w której zginęła młodziutka Daryna, zdrobniale nazywana Daszką, doszło w sobotę, 16.10, około godz. 2 w nocy, na wysokości mostków przed Budziechowem (gm. Jasień). Samochód wypadł z drogi i wylądował na łące.

– Kierowca, 31-letni obywatel Ukrainy, z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas jezdni i dachował – mówi Aneta Berestecka, rzeczniczka żarskiej policji.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 594

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »