REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Gdzie jest Tomasz?

Opublikowano 22 października 2021, autor: jb

Rodzina i bliscy poszukują Tomasza Olszewskiego (41 l.) z Iłowej.

Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę, 16 października. Miał znajdować się w okolicy ogródków działkowych za cmentarzem. Około godz. 13:00 z tego miejsca zadzwonił do swojego znajomego, żeby ten przyjechał po niego samochodem.

– Nie wiadomo, gdzie stamtąd w ogóle chciał się udać. Ostatni osobisty kontakt to ten telefon do znajomego. Ostatni raz na swoim profilu na Facebooku logował się w godz. 16:00-16:30. Do tej pory nie wrócił do domu, z nikim się nie skontaktował – mówi jego siostra Sylwia Olszewska.

Od soboty telefon Tomasza jest nieaktywny, nie ma przy sobie dokumentów.

Mężczyzna ma około 167 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała (waży 70 kg), ma blond włosy i niebieskie oczy. Jego cechą charakterystyczną są liczne tatuaże.

W chwili zaginięcia ubrany był w czarną bluzkę z długim rękawem, niebieską bluzę zapinaną na zamek, ciemne spodnie dresowe i czarne buty sportowe.

– Gdyby ktoś wiedział, gdzie jest Tomasz, prosimy o kontakt z najbliższym komisariatem, pod numerem alarmowym 112. Można także pisać do mnie wiadomości poprzez Facebooka – mówi S. Olszewska.

Napisz komentarz »