REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Dziecko mi zabili

Opublikowano 08 października 2021, autor: bj

Jechali audi a4 we czworo. Wczesne popołudnie. Kierowca stracił panowanie nad kierownicą. Uderzył w drzewo, samochód odbił się od niego i wylądował przy kolejnym drzewie, kilkadziesiąt metrów dalej. Pasażer, Krystian Baranowski (? 24 l.), zginął na miejscu. – Dziecko mi zabili. – mówi jego mama.

Dramat wydarzył się pomiędzy Jaryszowem a Golinem (gm. Jasień). Za kółkiem audi a4 siedział 24-latek (w sobotnie popołudnie, 2 października, ok. godz. 13.30). Towarzyszyła mu trójka pasażerów – dziewczyna i dwaj koledzy. Ustalono, że jechali ok. 110 km/h. Co gorsza, to nie wszystko. Jak wynika z komunikatu Prokuratury Okręgowej, kierowca wcześniej pił. Prokurator stwierdza: – ” Kierowca jechał po spożyciu około godziny wcześniej alkoholu w postaci wódki.”

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 605

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »