REKLAMA

Gospodarka

Nowe centrum handlowe

Opublikowano 08 października 2021, autor: bj

Do końca listopada ruszyć ma park handlowy przy ul. Wrocławskiej w Lubsku.

Inwestorem jest  Saller Polbau Sp. z o.o. Poland Projekt Kappa Sp. k. z Wrocławia, firma, która jest właścicielem galerii Glogovia w Głogowie i Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim.

W ramach inwestycji zostały wybudowane 2 budynki (o pow. 2 tys. 100 mkw. i 1 tys. 700 mkw.), w których wydzielone zostały pomieszczenia pod najem – w każdym po trzy.

Na razie wiadomo na pewno, że w największym lokalu o pow. niemal 1 tys. 100 mkw. znajdzie się sklep pod szyldem Sinsay. To branża odzieżowa dla dzieci i dorosłych oraz artykuły dla domu. Obok niego pojawi się Martes Sport. Umowę mają już też podpisaną Media Expert, chińskie centrum i Kakadu, czyli sieciówka z branży zoologicznej. Pojawiają się też nieoficjalne informacje o tym, że swoich klientów zaprosi tu też niemiecka sieć KiK oferująca tekstylia, a także artykuły dla domu.

Powierzchnia użytkowa budynków to ok. 3 tys. 800 mkw. Każdy sklep będzie miał magazyn oraz zaplecze socjalno-sanitarne. Przed centrum jest parking na ok. 100 aut. Otwarcie centrum planowane jest do 30.11.

Napisz komentarz »