REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Kasia i Tomek powiedzieli „TAK”

Opublikowano 01 października 2021, autor: nk

Katarzyna Jaworska, nasza redakcyjna koleżanka wyszła za mąż za Tomasza Kajdę, żarskiego przedsiębiorcę, właściciela firmy Metax. Młodzi ślubowali w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Żarach (25.09).

Poznali się 3 lata temu, a 15 lutego 2020 roku Tomek poprosił o rękę Kasię, naszą koleżankę z gazety „Regionalnej i TVRegionalna.

– Oświadczyłem się nad Odrą w Nowej Soli. Początkowo miało to być w walentynki, ale plany popsuła mi pogoda i zrobiłem to dzień później – opowiada Tomasz Kajda.

Ślub miał się odbyć już w listopadzie ub. roku, ale ze względu na obostrzenia covidowe został przesunięty na maj. W tym terminie również nie mógł się odbyć, więc Młodzi postanowili, że pobiorą się 25 września, zgodnie z zasadą do trzech razy sztuka.

– Musieliśmy zmieniać grawer na obrączkach, bo data by się nie zgadzała – opowiada Katarzyna.

Wygrała miłość

Tym razem nic nie stanęło na przeszkodzie miłości Tomka i Kasi i mogli Oni stanąć przed ołtarzem  w kościele pw. MB Szkaplerznej, żeby ślubować sobie miłość.

Po wyjściu z kościoła na młodych czekał przedłużony, efektowny hummer w kolorze białym. Nie mogło zabraknąć również motocyklistów i ich wspaniałych maszyn.

– Tomek jest pasjonatem motocykli. Często jeździmy jego hondą africa nad morze, a w przyszłym roku planujemy wyjazd na Ukrainę do Czarnobyla, Kijowa i Lwowa – zdradza Panna Młoda.

Polski stół

Hummer w obstawie motocykli zawiózł Nowożeńców do Pietrzykowa, gdzie odbyło się przyjęcie weselne w Starym Folwarku.

– Większość z 80 zaproszonych gości to była najbliższa rodzina. W menu królowały tradycyjne polskie dania, a wśród atrakcji dla gości były zimne ognie, foto budka, przejażdżki konne dla dzieci – opowiada Katarzyna Jaworska-Kajda.

W prezencie ślubnym Zaślubieni dostali m.in. zaproszenia na lot balonem  i kolację podwodną we wrocławskim ZOO.

Szczęśliwi

Nowożeńcy planują jeszcze plenerową sesję fotograficzną. I w tym przypadku oprócz Młodych, królować będą motocykle, tym razem te z lat 70 i 80 ub. wieku.

– Było mnóstwo stresu, ale wszystko się udało. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni  gościom, za to że nam towarzyszyli w tym ważnym dla nas momencie życia, za wszystkie życzenia i życzliwe gesty – dodają państwo Kajda.

Również my życzymy wspaniałej Młodej Parze samych szczęśliwych chwil, wielu przygód i podróży oraz radości na wspólnej drodze życia.

Napisz komentarz »