REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nasz chłopak z Love Island

Opublikowano 01 października 2021, autor: Piotr Piotrowski

Dawid Roszak z Żar robi furorę w „Love Island. Wyspa miłości”. 21-latek wszedł do reality show przebojem, kradnąc serce Oli z Wrocławia.

Dawid jest singlem i to był jeden z warunków, aby znaleźć się w programie Polsatu, którego czwarta edycja jest kręcona w pięknej scenerii  hiszpańskiej Andaluzji.

– Z Dawida jest kawał wysportowanego przystojniaka, w dodatku pewnego siebie i z dużym poczuciem humoru. W castingu do „Wyspy Miłości” nie miał problemu z pokonaniem kilkuset kandydatów z całej Polski – opowiada jego ojciec, Tomasz Roszak, przedsiębiorca i właściciel sklepu sportowego w Żaganiu.

Dawid wszedł do reality show już w trakcie jego trwania. Aby zostać na dłużej, musiał zdobyć serce którejś z przebywających już tam pań.  Mimo, że był najmłodszy z uczestników, szybko zrobił furorę, nie tylko wyglądem, ale elokwencją i humorem. Spodobał się Oli.  Wrocławianka wybrała go spośród sześciu mężczyzn, którzy weszli do wilii, w której toczy się akcja „Wyspy Miłości”. Czy zostaną parą na dłużej? O tym widzowie Polsatu przekonają się w najbliższych odcinkach „Love Island”.  Stawką jest nie tylko miłość, ale i 100 tys. zł nagrody.

Ojciec dumny

Dawid na co dzień jest trenerem personalnym w jednej z żarskich siłowni – „Well Fitness”.

– Jestem dumny z syna. Mimo młodego wieku, wiele już osiągnął w życiu. W wieku 19 lat postanowił się usamodzielnić. Obecnie pracuje w siłowni, ma swoje mieszkanie a przy okazji pomaga mi w prowadzeniu biznesu, reklamując odzież sportową  – mówi T. Roszak.

Nowa karta w życiu

Dawid od zawsze uwielbiał aktywność. – Szybko zaraziłem go do niej, zabierając na siłownię.  – mówi T.Roszak. – Kocha sport, począwszy od kulturystyki, fitness po wycieczki górskie i rowerowe. Teraz przed nim nowa karta w życiu. Nowa przygoda, która, w co wierzę, otworzy przed nim nowe możliwości. Już samo wygranie castingu do programu było dla Dawida wielkim sukcesem, ale wierzę, że syn zrobi furorę w tym programie. Jest najmłodszy, ale i przebojowy, pewny siebie, inteligentny.  Chciałbym, aby wypłynął na szerokie wody.

Trzymamy za Dawida kciuki!

Napisz komentarz »