REKLAMA

Samorząd

Nagrodzi kolegów

Opublikowano 24 września 2021, autor: nk

Robert Dziadul, nauczyciel w-f w SP nr 2 w Żarach wie jak się ustawić. Właśnie został przewodniczącym komisji, która zajmie się przyznawaniem nagród dla nauczycieli.

W Żarach powołana została komisja, która ma rozpatrywać wnioski o przyznanie nagrody burmistrza z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na jej czele stanął Robert Dziadul, nauczyciel w-f w SP nr 2 w Żarach i radny miejski z Dobrego Miasta Lepszego Powiatu. W skład komisji wchodzi również Elżbieta Maj, naczelnik wydziału oświaty w UM i Katarzyna Mikołajczyk, urzędnik zajmujący się stypendiami szkolnymi.

Bez związków

– Dziwi mnie, że nie ma tam nikogo ze związków zawodowych. W innych gminach zwracali się do nas, żebyśmy wyznaczyli przedstawiciela do komisji, ale w Żarach widać to nie jest potrzebne. Co do wyboru Roberta Dziadula na przewodniczącego komisji to pozostawię to bez komentarza  – mówi Lucyna Grzybowicz, szefowa ZNP w Żarach.

W ubiegłym roku nagroda dla wyróżnionego nauczyciela wyniosła 1 tys. 750 zł, a dla dyrektora szkoły od 3 tys. zł do 3,5 tys. zł. Warto się uśmiechnąć do kolegi na szkolnym korytarzu.

Napisz komentarz »