REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Połączył ich taniec

Opublikowano 17 września 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Sandra Niezgoda-Mazur i Mateusz Mazur powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Młodych połączyła miłość do tańca, która roztańczyła także ich serca.

Sandra Niezgoda-Mazur, farmaceutka i współprowadząca szkołę „Akademia Tańca NDS Hip Hop, Break Dance & Popping, Żagań – Żary” oraz Mateusz Mazur, oficer marynarki, znają się od dziecka. Oboje pochodzą z Żagania. 9 lat temu zostali parą. W sobotę, 11.09., powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

– Mateusza znam od dziecka – mówi Sandra, panna młoda. – Poznaliśmy się podczas zajęć prowadzonych przez mojego tatę w szkole tańca. Nasza przyjaźń się rozwijała, pojawiło się uczucie i tak 9 lat temu zostaliśmy parą.

Uroczystość dla najbliższych

Ślub i wesele wesele odbyły się w Iłowej w Rezydencji Janków.

– Chcieliśmy, by w tym wyjątkowym dniu byli z nami najbliżsi, dlatego zdecydowaliśmy się na małą imprezę, w której udział wzięła rodzina i przyjaciele. Tam też odbyła się ceremonia zaślubin – mówi Sandra.

Wesele rozpoczęło się od pierwszego tańca.

– Oboje jesteśmy tancerzami, więc nie zatańczyliśmy jednego pierwszego tańca. To było połączenie kilku stylów, do zmieniającej się muzyki. Potem mój maż, Mateusz, dał też pokaz nunczako (przyt. red. – rodzaj broni obuchowej w formie dwóch pałek połączonych ze sobą za pomocą łańcucha lub linki), które trenuje – mówi S. Niezgoda-Mazur.

Do ołtarza pannę młodą poprowadził tata – Artur Niezgoda.

– Oczywiście, nie mogło być inaczej, to tata odprowadził mnie do ołtarza. Podczas ślubu na akordeonie grał nasz uczeń, leciał utwór Maroon 5 „Girls Like You” – wspomina Sandra.

Młodzi małżonkowie nie zdecydowali jeszcze, gdzie pojadą w podróż poślubną.

Młodej Parze na nowej drodze życia życzymy wszystkiego najlepszego!

Napisz komentarz »