REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Śmierć małżeństwa z Żar

Opublikowano 17 września 2021, autor: bj

Chcieli żyć chwilą, korzystać z uroków życia na emeryturze. Podróżowali, często z dziećmi. Tym razem byli sami. Tak zastała ich śmierć. – Dla nas to szok i dramat – mówi pan Norbert, syn Mai i Andrzeja Sarnowskich z Żar.

Wybrali się na wczasy. Przyjechali do Bronkowa w piątek, 3.09. Nie po raz pierwszy postanowili tam odpocząć. Maja ( 66 l.) i Andrzej ( 68 l.) Sarnowscy z Żar bardzo lubili podróżować i spędzać czas na łonie natury. W Bronkowie byli już wcześniej i wiedzieli, że to wyjątkowo ładna okolica. Ich ciała znaleziono w wynajmowanym apartamencie w czwartek, 9.09. Pan Andrzej siedział na fotelu, pani Maja leżała na podłodze.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 876

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »