REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Szczęśliwy deszcz

Opublikowano 10 września 2021, autor: jb

40 tys. zł wygrał szczęśliwiec, który kupił zdrapkę za 2 zł w punkcie Lotto w Żaganiu.

Szczęśliwa okazała się zdrapka „Szczęśliwy deszcz”. 40 tys. zł to maksymalna kwota, którą można znaleźć na kuponie. Gdyby jednocześnie na tym samym kuponie pod zdrapanym okienkiem pojawił się symbol parasolki, można byłoby wygrać 80 tys. zł.

Na 18 milionów przygotowanych kuponów w tej zdrapce z ukrytą wygraną 40 tys. zł są 34 szczęśliwe. 18 wygranych już padło, do zgarnięcie jest jeszcze 16. Można liczyć też na niższe wygrane, najniższa to 2 zł.

Szczęśliwa zdrapka została kupiona w niedzielę, a wygraną odebrano we wtorek, 7 września. Wszystkie wygrane powyżej 2 tys. 280 zł trzeba odbierać w jednym z 17 oddziałów Totalizatora Sportowego. W naszym regionie najbliżej jest ten w Zielonej Górze.

Zdrapkę kupiono w punkcie „Lotto” przy ul. Piłsudskiego w Żaganiu. Nie jest to jedyna wyższa wygrana, która padła w tym miejscu. Dzień przed szczęśliwą zdrapką, czyli w poniedziałek, 6 września, ktoś również wygrał niemałe pienądze.

– Został tam zakupiony zakład gry Ekstra Pensja, na którym padła wygrana w wysokości 25 tys. zł – mówi Ilona Ostrowska z biura prasowego Totalizatora Sportowego.

Równo rok temu, 10 września 2020 roku, ktoś w kolekturze przy ul. Piłsudskiego w zdrapce „Dolar” wygrał 100 tys. zł.

Napisz komentarz »