REKLAMA

Kultura, Oświata

Motocyklowe szaleństwo

Opublikowano 10 września 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Największa impreza motocyklowa w regionie już w ten weekend nad Zalewem Nowiniec w Lubsku.

Nad Zalewem Nowiniec w piątek i sobotę (10-11.09) odbędzie się wyjątkowa motocyklowa impreza. Klub Boxer MC Poland z Lubska będzie obchodzić swoje 35-lecie.

– Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców i pasjonatów jazdy motocyklem – mówi Robert Kościk, prezydent klubu Boxer MC Poland. – Nasz klub na miejscu będzie już od czwartku, więc tak na prawdę wtedy zacznie się zlot i już będzie można nas odwiedzać, choć oficjalny start zapowiadamy na piątkowe popołudnie.

W piątek (10.09) zlot ruszy oficjalnie od godziny 18.30, zainauguruje go koncert zespołu „Factorya”. O 20.30 zagra „Grid Time”, a o 23.00 – „Fsw”. W sobotę (11.09) atrakcji będzie jeszcze więcej. O godz. 13.00 spod zalewu wyruszy parada motocykli. O godz. 13.30 zatrzyma się pod ratuszem w Lubsku.

– Zapraszamy wszystkich, by przyszli o tej godzinie pod Ratusz. Zrobimy sobie wspólne zdjęcie – zachęca R. Kościk.

Na zlocie będzie można smacznie zjeść. Bokserzy planują także różne konkurencje sprawnościowe, nie tylko dla motocyklistów. W sobotę na żywo zagrają: o godz. 18.30 – „Roadhouse”, o 20.30 – „Ten Rupees”, a gwiazdą wieczoru będzie kapela „Fruti Blues”, która na scenę wejdzie o godz. 22.30.

 

 

 

Napisz komentarz »