REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wojna na komendzie

Opublikowano 03 września 2021, autor: Michalina Kozarowicz

To już prawdziwa wojna – komentują zawodowi strażacy pracujący w jednostkach w Żarach i Lubsku. Chodzi o konflikt części załogi z komendantem.

Zamieszanie wokół ewentualnego odejścia komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Żarach, Mariusza Morawskiego, jest coraz większe. Domaga się tego część strażaków. M. Morawski miał z końcem września odejść ze służby. Na emeryturę albo do innej jednostki. Taka informacja była przekazana strażakom za pośrednictwem dowódców jednostek ratowniczo-gaśniczych w Żarach oraz Lubsku 9.08. Była też mowa o urlopie, z którego się nie wraca. Ale M. Morawski jest w pracy.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 557

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »