REKLAMA

Aktualności, Gospodarka

Popłuczyny i ścieki

Opublikowano 27 sierpnia 2021, autor: bj

Swiss Krono rozbudowuje instalację, z której czerpie wodę pitną. Chce też wypuszczać ścieki przemysłowe do rowu.

Z jednej strony firma buduje infrastrukturę techniczną, żeby wydobywać wodę, co ma dostosować istniejącą instalację wodociągową do aktualnych potrzeb zakładu, z drugiej strony chce odprowadzać swoje ścieki przemysłowe do rowu.

Swiss Krono rozpoczęło procedury. Wniosek o warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie infrastruktury technicznej dla ujęcia wody podziemnej Swiss Krono złożyło do Urzędu Miasta w marcu, a już w sierpniu – wniosek o pozwolenie na budowę do Starostwa Powiatowego. Z projektu budowlanego wynika, że Swiss Krono planuje budowę ujęcia wody pitnej poprzez budowę stacji uzdatniania wody (o pow. ponad 100 mkw.), zbiornika retencyjnego na 600 metrów sześciennych oraz dróg i placów zajmujących niemal 500 mkw.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1190

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »