REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 20 sierpnia 2021, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Technik – elektroenergetyk znajdzie pracę w firmie „Eco Serwis” w Żarach. Osoby do sprzątania posesji poszukuje Spółdzielnia Mieszkaniowa z ul. Wieniawskiego w Żarach. Kasjer, sprzedawca znajdzie pracę w żarskim sklepie sieci „Dino”. PKS Trans z Żar ma ofertę dla kierowców samochodów ciężarowych do przewozów specjalistycznych, krajowych oraz międzynarodowych.

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych potrzebny jest do firmy „Meteo System” z Żagania. Pracę dla operatora koparko – ładowarki ma firma „Tandem” z Żagania.

Elektromechanik pojazdów ciężarowych i pomocniczy robotnik drogowy znajdą pracę w Zakładzie Transportowym i Ogólnobudowlanym Edwarda Karpowicza z Lubska.

Operatora Harwestera zatrudni F.U. Gold Black z Żagańca. Pracę dla kierowcy samochodu ciężarowego ma Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej z Iłowej.

Godziny pracy dla nauczyciela religii są w Szkole Podstawowej w Wiechlicach. Nauczyciel bibliotekarz godziny pracy znajdzie w Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu. Nauczyciel przedszkola potrzebny jest do Akademii Małych Zuchów w Iłowej.

CIECH Vitrosilicon może w Iłowej zatrudnić kierowcę wózka widłowego.

Napisz komentarz »