REKLAMA

Samorząd

Roszady w Ratuszu

Opublikowano 20 sierpnia 2021, autor: Piotr Piotrowski

Burmistrz Szprotawy zatrudnił nowego sekretarza i zastępcę skarbnika. Zrobił to bez konkursu, przenosząc pracowników z innych stanowisk w Urzędzie Miasta.

Nowym sekretarzem została Katarzyna Dziedzic, która do tej pory była zastępcą skarbnika w szprotawskim magistracie. Zastąpiła na tym stanowisku Iwonę Prokop, która niespodziewanie odeszła z Urzędu Miasta w lipcu tego roku. K. Dziedzic z Urzędem Miasta w Szprotawie związana jest od 16 lat. Od 2006 r. była zastępcą skarbnika. Na nowym stanowisku zarobi ok. 9 tys. zł miesięcznie. Ma licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem oraz tytuł magistra z zarządzania i marketingu, który zdobyła na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Ukończyła również studia podyplomowe z audytu w Wyższej Szkole  Bankowej we Wrocławiu.

Ślubowanie w gabinecie burmistrza nowa sekretarz złożyła we wtorek, 17 sierpnia. Podobnie jak Beata Sztojko, która zastąpiła ją na stanowisku zastępcy skarbnika. Sztojko pracuje w szprotawskim urzędzie od 14 lat. Do tej pory – w wydziale finansowym, zajmowała się planowaniem budżetu, analizą finansową i sprawozdawczością. Ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Napisz komentarz »