REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Wylicytuj walizkę Lewego

Opublikowano 13 sierpnia 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Prawdziwa gratka dla fanów Roberta Lewandowskiego i ludzi o dobrych sercach. Wylicytuj walizkę Roberta Lewandowskiego i pomóż Michałkowi Kobylskiemu wygrać z nowotworem.

Michałek Kobylski ma zaledwie 17 miesięcy. Cierpi na neuroblastomę, nowotwór złośliwy nadnerczy z przerzutami w kręgosłupie, lewym oczodole i kościach. Rodzina chłopca o chorobie dowiedziała się w lutym. Po leczeniu w Polsce, chcą zabrać chłopczyka do USA, gdzie podawana jest specjalna szczepionka, która zapobiegnie nawrotowi choroby.

Wspierają go

Rodzice Michałka poprosiliw o pomoc w zbieraniu pieniędzy na leczenie. Żaranie jak zawsze okazali się niezawodni. Chłopczyka wspierają m.in. pracownicy Niepublicznego Przedszkola Chatka Puchatka, do którego chodzi starsza siostra Michałka, Pola. Przedszkole zorganizowało już kiermasz ciast i rajd rowerowy, z których datki przekazano na leczenie chłopca.

Walizka od lewego

Teraz na rzecz Michałka można wylicytować oryginalną walizkę Roberta Lewandowskiego, z którą podróżował na mecze FC Bayern Munchen. Przekazał ją na licytację darczyńca mieszkający w województwie zachodniopomorskim, który trafił na historię Michałka w internecie. Walizkę można licytować do dziś (13.08), do godz. 21.00, na Facebooku na profilu licytacje dla Michałka Walecznego. Cena wywoławcza wyniosła 200 zł, ale już teraz przekroczyła 1.400 zł.

– Mamy już uzbierane 255 tys. zł na zrzutce na stronie siepomaga.pl i 55 tys. zł na skarbonce, również na portalu siepomaga.pl, gdzie trafiają pieniądze z licytacji, które organizujemy na Facebooku. Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę. Jesteśmy teraz z Michałkiem we Wrocławiu w Przylądku Nadziei, gdzie czekają nas dwie kolejne tury chemioterapii. Bardzo liczyłam, że Michałek przejdzie teraz operację usunięcia guza za nerką, ale niestety jego stan się pogorszył i teraz musi dostać chemię. Jesteśmy jednak pełni nadziei i liczymy, że stan Michasia się poprawi i pozwoli na operację – mówi Olga Kobylska, mama chłopczyka.

Wpłaty na rzecz Michałka Kobylskiego można dokonywać na stronie: www.siepomaga.pl/walka-michasia
Napisz komentarz »