REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Walczy o życie

Opublikowano 09 lipca 2021, autor: bj

Młodzi sportowcy mieli przeżyć przygodę i trenować. Na ich drodze stanął wojskowy konwój. Do najważniejszej w życiu rywalizacji stanęła 12-letnia kolarka, Pola. Najciężej ranna w wypadku. Po operacji, walczy o życie w szpitalu.

Jechali na obóz kolarski. To miały być cudowne wakacje… Taki wpis ciągle widnieje na facebookowym profilu Klubu Kolarskiego Ziemi Kołobrzeskiej.

Ale dla nich koniec wakacji nastąpił, zanim się zaczęły. Bo na drodze S3 pomiędzy Zieloną Górą a Niedoradzem doszło do wypadku (w poniedziałek, 5.07.). Było kilka minut po godz. 11.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 747

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »