REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Śmierć na drodze

Opublikowano 09 lipca 2021, autor: jb

Henryk Pindel (†51 l.) pojechał tylko do sklepu w pobliskich Wiechlicach i już nigdy nie wróci do domu. – Wystarczyło parę chwil i już nie mam brata – mówi Bogusław Pindel.

Wrócił z pracy w Szprotawie do rodzinnego Cieciszowa, gdzie mieszkał. Zabrał się za podlewanie ogródka. Podłączył szlauch. Stwierdził, że zrobi jeszcze zakupy w sklepie w pobliskich Wiechlicach. Do domu już nie wrócił.

– W środę, 7 lipca, o godz. 18:40, zostaliśmy wezwani do zderzenia dwóch samochodów w Wiechlicach. Strażacy próbowali wydobyć mężczyznę z samochodu, który zatrzymał się w rowie. Był wówczas przytomny, reagował na polecenia ratownika – mówi mł. bryg. Paweł Grzymała, rzecznik żagańskich strażaków.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 525

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »