REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Kochali go wszyscy

Opublikowano 25 czerwca 2021, autor: nk

Nie żyje Jan Urszulak (?64 l.). Żarski przedsiębiorca budowlany, z zamiłowania odkrywca jaskiń. Wspaniały mąż, ojciec i dziadek.

Rodzina, bezinteresowna pomoc i pasja to słowa klucz do rozszyfrowania życia Jana Urszulaka, który zmarł w sobotę (19.06) po długiej i ciężkiej chorobie.

– Ostatnie słowa jakie wypowiedział to było „kocham cię”, gdzie już nic nie mógł powiedzieć. Kochał wnuki, dzieci. Zrobił wszystko dla rodziny. To było jego życie. Nie myślał o sobie. Jemu nic nie było potrzebne – mówi żona Dorota Urszulak.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 478

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »