REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Śmierć 15-miesięcznego chłopca

Opublikowano 25 czerwca 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Trudno sobie wyobrazić dramat, jaki przeżywa rodzina 15-miesięcznego chłopca, który umierał na ich oczach. W Lubsku doszło do niewyobrażalnej tragedii. Podczas zabawy chłopczyk czymś się zadławił. Jego babcia przez łzy opowiada o niebieskich jak morze oczach, które już nigdy na nią nie spojrzą.

Kacperek miał tylko 15 miesięcy. Tego dnia bawił się w swoim pokoju w mieszkaniu przy ulicy Bohaterów w Lubsku. Był piątek, 18.06., około 8.00 rano. W pewnym momencie jego mama zauważyła, że z chłopczykiem dzieje się coś niedobrego. Miał problemy z oddychaniem. Chwyciła synka na ręce i pobiegła na targowisko przy placu Grzei, gdzie stragan ma jej mama, Grażyna Idziorek-Nagielska. To zaledwie 300 metrów od domu, w którym razem mieszkali. Kacperek z każdą minutą wyglądał gorzej.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 353

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »