REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

To cud, że żyje

Opublikowano 18 czerwca 2021, autor: nk

– Modlimy się, żeby wrócił do zdrowia i dziękujemy Bogu, że żyje – mówi Katarzyna Włoszczak, której 17-letni siostrzeniec walczy o życie po wypadku, który wydarzył się w piątek (11.06) na działkach ROD Relaks 1 w Żarach. Został porażony prądem.

Tragedia na żarskich ogrodach działkowych przy ul. Wieniawskiego. 17-letni uczeń Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Żarach uległ poważnemu wypadkowi.

– Widziałam się z nim jeszcze około godz. 17 w sklepie. Powiedzieliśmy sobie „dzień dobry”. To było 4 godziny przed wypadkiem – mówi Arleta Śniatecka, dyrektor ZSTiO w Żarach.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 915

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »