REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Piękna i waleczna

Opublikowano 18 czerwca 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Nikoletta Dzióba z Łęknicy jest jedną z najpiękniejszych kobiet Dolnego Śląska. Nikoletta jest nie tylko piękna, ale i waleczna, od 12 roku życia trenuje karate i zdobywa mistrzowskie tytuły.

Nikoletta Dzióba (24 l.) jest absolwentką Zespołu Szkół w Łęknicy i LO im. B. Prusa w Żarach. Studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Za namową mamy – Agnieszki, Nikoletta postanowiła spróbować swoich sił w konkursie piękności. I udało się. 13 czerwca w Wałbrzychu została II Vice Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 441

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »