REKLAMA

Zdrowie

Młodych zabija szybciej

Opublikowano 06 maja 2013, autor: Piotr Piotrowski

Zostawiła trójkę dzieci, męża, plany i marzenia o nowym mieszkaniu. Joanna (†32 l.) przegrała z rakiem po bardzo krótkiej walce.

Na bóle w okolicy brzucha Joanna Pawelska z Dzikowic zaczęła się skarżyć w połowie lutego. – Czasami były tak nieznośne, że żona wiła się z bólu – opowiada jej mąż, Paweł. – Wyniki badań w nowosolskim szpitalu były jak wyrok. Złośliwy rak żołądka.

Asia walczyła z chorobą półtora miesiąca. Zdążyła przejść tylko jeden zabieg chemioterapii. Były przerzuty, nowotwór zaatakował inne organy. Zmarła tuż przed świętami Wielkiej Nocy.

Kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 345

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »