REKLAMA

Kultura, Oświata

Dziczyzna w parku

Opublikowano 11 czerwca 2021, autor: jb

Imprezę Dni Dziczyzny, połączoną ze zbiórką charytatywną na leczenie Lenki Nowak, zaplanowano w Iłowej na sobotę, 12 czerwca.

Atrakcje przygotowano w Ogrodzie Różanym Parku Dworskiego. Początek o godz. 14:00. Od godz. 15:00 rozpoczną się występy. Jako pierwszy zaprezentuje się Zespół Górali Czadeckich ze Stanowa. Zawody w siłowaniu na rękę kobiet i mężczyzn rozpoczną się o godz. 16:00. Na 17:00 przewidziano występ rapera Galu, od godz. 18:00 ruszy zabawa przy muzyce disco-polo. Wystąpią kolejno: Skolim, WonerS i Beathris. Na godz. 21:00 planowany jest koncert pochodzącego z Iłowej DJ-a Mariusza Sheikh Brzezickiego.

– Serwowany będzie pieczony dzik, w loterii do wygrania będzie m.in. skuter. Imprezę poprowadzą Agnieszka Rylik, mistrzyni świata w boksie zawodowym i Przemysław Żejmo z kabaretu Jurki – mówi Krzysztof Anklewicz, organizator imprezy. Drugim współorganizatorem jest Koło Gospodyń Wiejskich „Iskierki” z Konina Żagańskiego.

Będzie także malowanie obrazów na świeżym powietrzu, przejażdżki konne i potrawy z grilla.

W trakcie imprezy będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie 2,5-letniej Lenki Nowak z Iłowej, która choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Napisz komentarz »