REKLAMA

Samorząd

Zwolnili. Teraz zapłacą?

Opublikowano 04 czerwca 2021, autor: Piotr Piotrowski

Iwona Augustyniak, była prezes Szprotawskich Wodociągów i Kanalizacji, ponownie sądzi się ze spółką. Już raz została zwolniona i wygrała wówczas w sądzie 35 tys. zł odszkodowania.

Iwona Augustyniak prezesem SZWiK-u została w grudniu 2019 roku, gdy w Ratuszu obowiązki burmistrza pełniła Ewa Gancarz, a Mirosław Gąsik siedział w areszcie. Gdy tylko burmistrz opuścił areszt, Augustyniak stanowisko straciła. Odwołała ją nowo powołana przez M. Gąsika rada nadzorcza spółki, w której zasiadają adwokaci Michał Stambulski (syn przewodniczącego Rady Miasta, Andrzeja Stambulskiego, który tworzy koalicję z Gąsikiem) i Michał Zwolak (z kancelarii prawnej obsługującej żagańskie Starostwo Powiatowe) oraz adwokat Marcin Siemiątkowski, obrońca Gąsika w procesie o korupcję.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 319

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »