REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 28 maja 2021, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Kasjera do obsługi basenu zatrudni Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Żarach. Mechanik maszyn i urządzeń oraz operator linii wytłaczania z PVC  znajdą pracę w firmie „Poli-Eco” w Żarach. Pracę dla krawca – sprzedawcy ma firma „Modex” z Żar. Ślusarz i spawacz o pracę mogą pytać w firmie „Anatol”  z Żar. Pracę dla sprzątacza posesji ma Spółdzielnia Mieszkaniowa z ul. Wieniawskiego w Żarach. Spółdzielnia Mleczarska z Żar może zatrudnić kierowcę autocysterny. Magazyniera zatrudni firma „Valmet Automotive” z Żar.

Kelner, barman znajdzie pracę w żagańskim „Pensjonacie Bartosz”. Kierowca z prawem jazdy kategorii C+E do transportu międzynarodowego potrzebny jest w firmie „L&K Transport” z Żagania.

 

Monter i konserwator

Monter sieci wodnych, kierowca potrzebny jest do pracy w spółce Lubskie Wodociągi i Kanalizacja. Kierowca z prawem jazdy kategorii B znajdzie pracę w firmie „Venitti” z Lubska.

Cukiernik o pracę może pytać w Piekarni Eugeniusza Ślawskiego w Lipinkach Łużyckich. Pracownika biurowego poszukuje firma „GDMeble” z Jasienia. Ofertę dla pracownika gospodarczego, palacza, ale także dla woźnej oddziałowej ma przedszkole w Tuplicach. Kierownika prac poszukuje firma „Floor System” z Mirostowic Górnych. Kucharz i kelner znajdą zatrudnienie w Starym Folwarku w Pietrzykowie.

Napisz komentarz »