REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Kopnął rowerzystę

Opublikowano 28 maja 2021, autor: Michalina Kozarowicz

To była zwyczajna napaść. Chuligan kopnął w koło roweru starszego mężczyzny, a ten cudem nie wpadł pod koła samochodu. Wszystko nagrało się dzięki wideorejestratorowi w samochodzie.

Chwile grozy przeżyło w czwartek (20.05), o godz. 20.20, kilka osób. Arek Sopniewski (21 l.) wracał z dziewczyną i mamą do domu. Kiedy jechali przez wiadukt nad torowiskiem na ul. Moniszki w Żarach, młody mężczyzna kopnął oponę przejeżdżającego roweru, który prawie wpadł pod koła samochodu pana Arka. Wszystko nagrało się na samochodowym wideorejestratorze.

 – Nie mogłem zatrzymać się od razu, bo za mną jechały samochody – opowiada A. Sopniewski, kierowca – Zatrzymałem się na placyku koło ogrodów działkowych i pobiegłem za tymi chłopakami. Moja mama i dziewczyna pobiegły pomóc temu panu. Niestety, nie dałem rady ich dogonić, uciekli przez działki. Dla mnie takie szczeniackie zachowanie jest niedopuszczalne, to zwyczajna żenada – komentuje A. Sopniewski

Straszy mężczyzna skarżył się na ból kolana, na miejsce przyjechała policja. Funkcjonariusze mają też nagranie, które dokładnie analizują. Szukają napastnika, który za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Napisz komentarz »